آکاپی

اکاپی - Accapi

Chiaruttini Bruno در دهه 50 متولد شد و پس از کسب تجارب در جوراب بافی پدرش توانست در سال 1984 در تولید جوراب کلاسیک بصورت تخصصی به تولید متنوع بپردازد و  بعنوان متخصص در اجرای جوراب های فنی برای همه ورزش ها تحت برند تجاری Accapi شناخته شد.
اوایل سال 1990، این شرکت شروع به توسعه و افزایش نمایندگی  خود کرد و اولویت خود را در بازار ایتالیا و پس از آن در اکثر کشورهای اروپایی تقویت کرد.

تصمیم به تولید متنوع جوراب و لباس زیر زنانه مردانه و بچگانه بصورت تخصصی گرفت.توجه دائمی Chiaruttini  به نوآوری در سال 2006، موجب انقلابی در خواص منحصر به فرد نخ ریسی شد.

تکنولوژی اینگونه عمل میکند که گرما را از محیط خارج گرفته و جذب بدن میکند و گرمای بدن را به خارج انتقال نمی دهد به این ترتیب موجب حفظ دمای بدن در دماهای پایین می شود .
Chiaruttini با مشاهده توانایی این تکنولوژی جدید تصمیم گرفت تا در خطوط جدیدی از  برنامه های تحقیقاتی  با همکاری نزدیک با دانشگاه های معتبر ایتالیایی و خارجی تأیید کنندۀ اثر این فیبر در ورزش و رفاه، سرمایه گذاری کند.

نتایج مطالعات انجام شده، در سال 2008 پشتیبانی ارتوپدی در خط BodyGuard تایید شد و به عنوان «دستگاه های پزشکی» توسط وزارت بهداشت به ثبت رسید.این شرکت علاوه بر تولید جوراب در زمینه بیس لیر هم فعالیت تخصصی دارد.

هیچ محصولی یافت نشد.

×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟